Ara 2

Akbank Direkt Mobil KurumsalAkbank Direkt Mobil artık tek şifre kolaylığıyla “Kurumsal Müşterilerimizin” de kullanımına açıldı.

17 Eylül 2012’de hayatına başlayan Akbank Direkt Mobil, pek çok güncelleme ile o tarihten günümüze çok gelişti.

Ancak belkide en büyük eksikliğimiz “Kurumsal” giriş imkanımızın olmamasıydı. Ve de müşterilerimizden aldığımız en büyük şikayet de bu yöndeydi.

Bireysel uygulamamızın UI prensiplerini benimsediğimiz Kurumsal Uygulamamızda da UX bizim için en öncelikli alan oldu.

Bekleyen Onaylarını hızlıca görmek isteyen kullanıcılarımızı dinledik ve Ana Sayfa’ya hızlı bir “Bekleyen Onaylarım” menüsü ekledik.
Kullanıcılarımız bu alandan hızlıca kaç adet işleme onay vermeleri gerektiğini görebilir ve ilgili işlemlere yönlenebilirler.

Kurumsal Müşterilerimiz, Para Transferleri, Ödemeler, Döviz İşlemleri gibi işlemlere ek olarak, Maaş, Toplu Para, Toplu Yabancı Para Ödemeleri gibi tüm onay işlemlerinin yanı sıra; Stopaj vergisi, Gümrük verigisi ve MTV ödemeleri gibi Kurumsal spesifik işlemleri de gerçekleştirebilecekler.

Pek tabiki hem Bireysel hem de Kurumsal hesaplarıyla Akbank Direkt Mobil’i kullanmaya devam edecek kullanıcılarımızı da unutmadık.
Kullanıcılarımız tek şifre kolaylığıyla hem Bireysel hem de Kurumsal hesaplarına Akbank Direkt Mobil üzerinden giriş yapabilecekleri gibi, hızlıca 2 sekme arasında da geçiş yapabilecekler.

Kurumsal MobilKurumsal Widget

Ek olarak Kurumsal Müşterilerimiz uygulamaya giriş yapmadan da hızlıca Bekleyen Onaylarını ve Hisse&Döviz fiyatlarını takip edebilsinler diye, onlara özel bir Widget’ımız da yayında!

Agile çalışma prensini belirlediğimiz ve Product Owner’lığını yaptığım Scrum ekibimizle 6 aylık kapsamlı bir proje sonrasında bu eksikliğimizi de gidermiş olduk.

Yeni yayınlanan güncelleme ile Akbank Direkt Mobil uygulamasında artık “Kurumsal” sekmesini de görecek kullanıcılarımız bu sekme üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Akbank Direkt Mobil’i iOS cihazlarınıza buradan indirebilirsiniz.

Android cihazlarınız için ise buradan ilerleyebilirsiniz.

 

Sizde Yorumunuzu Yazın

Powered By E-Net