Eki 17

Mobil Web - WapAkbank Direkt Mobil uygulaması öncesinde Mobil bankacılık hizmetlerinin kullanıcılara sunulmasını sağlayan, uzun süredir açık olmaya devam eden emektar WAP şubesimizi bugün itibariyle kapattık.

HTML5 standartlarında, Akbank Direkt Mobil uygulamasının tasarımında yepyeni Mobil Web’imizi aktif ettik.

Cep telefonlarınızdan https://mobilsube.akbank.com.tr/ adresine giriş yaparak Akbank Direkt bilgileriniz ile giriş yapabileceğiniz yenilenmiş wap kanalımızda, uygulama deneyimimizden fazlasını bulabileceksiniz.

Adaptive ve Responsive olarak çalışılan dizyan prensibi sayesinde, mobil cihazınızı yatay ve dikey konumlandırmalarınızda o konuma göre response veren tasarım farklılıkları sizleri karşılıyor olacak.

Tasarım ve kullanıcı deneyimi aşamalarında Fjord ile çalıştığımız ve üzerine takım olarak pek çok eklemelerde bulunduğumuz uygulamamızı, Microsoft danışmanlığında in-house olarak Akbank BT ekiplerimizle hayata geçirdik.

Screenshot_2014-10-18-02-52-22Cihazın yatay ve dikey konumlanmasına göre değişiklik gösteren pek çok konuda; anasayfa menülerinin farklılaşması, kart görsellerin farklılaşması, transfer ekranlarında bir önceki adımların solda liste görünümü olarak belirmesi, hesap ve kart detay sayfalarına özel düzenlemeler üzerinde titizlikle çalıştık.

Akbank Direkt Mobil uygulamamızın UI ve UX’ini aynen yaşayabileceğiniz ve hatta cihazınızı konumlandırmalarınıza göre farklı tasarım response’ları alabileceğiniz yenilenmiş wap, Mobil Web kanalımızı beğeneceğinizi umuyorum.

Sizde Yorumunuzu Yazın

Powered By E-Net